Hakkımızda

Ekip Kompresör

Ekip Kompresör kuruluş amacı hava kompresörleri satış, servis ve yedek parça konusunda en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı makina satış, servis ve yedek parça desteği sağlamaktır.

The main establishment purpose of Ekip Kompresör’s to procure either domestic or international customers with high-end quality service and HVAC industry spare part supply including air compressor mainly.

Öncelikli hedefimiz, servis hizmetlerini üstlendiğimiz işletmelerin basınçlı hava kalitesini, üretim kapasitesini, verimliliğini ve enerji tasarruflarını artırarak, yüksek verim düşük maliyet ile kompresörün her zaman mümkün olan en iyi durumda çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Our primary target is to increase the capacity of energy saving aspect of our customers during the production process by ensuring to work the compressor in always good condition.

Deneyimli servis teknisyenlerimizle müşterilerimizin faaliyetlerini kesintisiz sürdürmeleri için haftanın 7 günü 24 saat destek sunuyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde, üretim faaliyetlerinizi kesintisiz olarak sürdürebilmenizi sağlamak için esnek çözümler sağlıyoruz. Her tür marka ve modelden kompresörün bakımından onarımına ve bu kompresörler için yedek parça teminine kadar kapsamlı bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

We serve our best with 7 days a week and 24 hours a day in order to assist our customers operate smoothly and swiftly. Our team is capable of fixing and supplying a wide range of spare parts for all types and capacities of compressors.

Türkiye’nin her köşesine en hızlı şekilde, müşterilerimizin ihtiyacını minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile karşılamak için araştırma & geliştirme faaliyetlerimizi kesintisiz biçimde sürdürmekteyiz. Deneyimli idari kadromuz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve başarı odaklı ekibimiz ile “Ekip Kompresör” olarak her geçen gün büyümeye, gelişmeye ve hizmetlerimize yenilik katmaya devam ediyoruz.

Our company is also continuing with research & development operations to supply our customers with maximum satisfaction. We are adding new inventions day by day with our professional executive team as well as our experienced technicians.

Çalışmalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri de çevreye ve doğaya gösterdiğimiz özen. Tamir, bakım ve servis işlerini yaptığımız müşterilerimizin cihazlarını bu süreç dahilinde doğaya saygılı, mümkün olduğunca geri dönüştürülebilir materyaller kullanarak onarıyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde azami dikkat isteyen bu husus ile Ekip Kompresör olarak farklı ve yenilikte çığır açan çevreye ve doğaya duyarlı anlayışımız ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Another very important issue which we are honored to mention is the respect to nature and environment during our service process. We are equipped with all necessary chemicals and appliances which are mostly composed of recycled materials and our service plans are completely formed of nature and environment friendly steps.

Hizmet farkımızı, kalite anlayışımızı ve özenli çalışma şeklimizi deneyimlemeniz için sizi de Ekip Kompresör müşterileri arasında görmekten onur ve mutluluk duyacağız. İletişim kanallarımızdan (Cep Telefonu-Eposta-Whatsapp) herhangi biri ile bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

We will be more than happy to serve and assist you in your future compressor service operations with maximum satisfactory experience. You may contact us 7/24 by phone, e-mail or Whatsapp.